Ponuka

V prípade záujmu o Swing Stars si môžete vybrať z nasledujúcej programovej ponuky. Základ tvorí spevácke trio Swing Stars v zložení Berco Balogh, Lazaro a Karol Csino. Show program má maximalnu dĺžku 60 min, je rozdelený do 2-3 tematických hudobných blokov s tanečnou zložkou, alebo bez nej, vždy v inej kostýmovej variácii. Tanečná zložka pozostáva z 2, alebo 4 tanečníc. Hudobný podklad celej show sa spúšťa z hudobných nosičov, pre náročnejších klientov je pripravený doprovod živého swingového orchestra.

Typ programu Sólo Exclusiv Full Christmas
Minutáž (max.) 60 60 60 60
Počet vstupov 2-3 2-3 2-3 2
Kostým.prevleky 2-3 2-3 2-3 2
Spevák Berco Balogh Berco Balogh Berco Balogh Berco Balog
Spevák Lazaro Lazaro Lazaro Lazaro
Spevák Karol Csino Karol Csino Karol Csino Karol Csino
Tanečnice (počet) 0 2 4 2
V prípade záujmu Vám zašleme cenovú ponuku, presný repertoár a technické požiadavky.

 

Program SwingStars – Solo, Exclusiv, Full :

Rozdelený je spravidla do 2 tematických hudobných blokov. Prvý hudobný blok charakterizuje žáner Swing. Zaznejú chronicky známe piesne Franka SinatruNew York, My way, Lady is a Tramp a pod., ktoré sú spracované pre tri hlasy, čo je mimoriadne atraktívne. Druhý hudobný blok v duchu latinotanečný charakter, piesne ako Sway, či Brazil obecenstvo dvíhajú zo stoličiek.

Vianočný špeciál – Christmas swing :

Takmer 60 minutová vianočná show, pripravená špeciálne pre obdobie vianočných sviatkov, plná prekrásnych vianočných melódii, ktoré si v čase adventu spieva celý svet. Swing Stars prichádza s piesňami Santa Claus coming to town, Let it snow, Felize Navidad, Jingle bells a odchádza v tichej atmosfére piesní White Christmas a Tichá noc. Váš vianočný večierok so Swing Stars sa práve začína.

Swing Stars a hostia :

Swing Stars spolupracuje s niekoľkými kvalitnými domácimi i zahraničnými interprétmi. Pravidelným hosťom “Rat pack” show je famózna americká speváčka Gail Anderson, z domácich speváčka Brigita Szelidová, Katka Ivánková, či herečka – speváčka Veronika Paulovičová.

Nová show – Soul Fires

Spevácka formácia Berco Balogh, Lazaro a Karol Csino má v repertoári okrem exkluzívneho projektu Swing Stars jeden ďaľší, mimoriadne atraktívny, s názvom Soul Fires. Jedná sa o spevácku a tanečnú full power life show postavenú na známych hitoch slávnej funkovej skupiny Earth Wind and Fire. Show v sprievode dynamickej tanečnej zložky je veľmi tvárna, plná pozitívnej energie, výborných speváckych výkonov, vhodná najmä do tanečného kola. Viac na www.soulfires.sk